חדשות

 
30.06.2009
שירותי חברות קד"מ

חברות לקידום מכירות הם כל חברת קידום מכירות אשר מספקת פתרונות קד"מ בגישות שונות. גישות אלו מדברות על השגת יעדי מכירה, על בניית מערכות יחסים בין המותג לקהל היעד.
לפרטים
18.06.2009
שיטות נבחרות לקידום העסקה

תחרות היא דבר בריא. היא בריאה ללקוחות המסוגלים לרכוש מוצרים טובים יותר במחירים זולים יותר. היא טובה גם למוכרים או הספקים, שכן היא מאלצת אותם להתייעל ולהשתפר כל הזמן
לפרטים
25.05.2009
שיווק גרילה

שיווק גרילה הינה שיטת שיווק ייחודית, המבוססת על מודל של "מפה לאוזן". בשיטה נעשה שימוש במקום או בנוסף לשיווק ופרסום באמצעי המדיה ה"גדולים" (כמו טלוויזיה, עיתונות וכיו"ב), ומטרתה לעורר דיון תקשורתי סביב מוצר או שירות מסוים.
לפרטים
16.03.2009
מוצרי קידום מכירות – הפסיכולוגיה שבקסם

מוצרי קידום מכירות, הם כל אותם אביזרי משרד חיוניים לכל עסק. דוגמת: מעמדים לנייר, סט עטים, כדורי לחץ, מעמד לכרטיסי ביקור, מחברת ממותגת, יומני שנה, כובעים, מחזיקי מפתחות, מעמדי עטים, מחשבוני כיס, דיסק און קי ממותג, שעון קיר מטאורולוגי ועוד.
לפרטים
15.03.2009
התמריץ המועדף ביותר לקידום מכירות במיתון ובצמיחה

מנהלי עסקים למדו להשתמש בקידום מכירות ומיישמים את הכללים כיאות: א. שיפור איכות המוצר. ב. שירות מקסימאלי. ג. הנחות מסחריות. ד. פרסומת טוטאלית.
לפרטים
14.12.2008
מיתוג מחדש: חברת "ביזנס קלאס" הופכת ל"מרכז הקד"מ הישראלי"

חברת "ביזנס קלאס" שפעלה בשנתיים האחרונות בעיקר סביב שירותי דיילות לאירועי קדום מכירות של חברות מסחריות, משנה את פניה.
לפרטים
14.12.2008
רוצה למכור? נסה שיווק פרטיזני

ל רקע המיתון הכבד המסתמן והקיצוץ המאסיבי בתקציבי הפרסום והשיווק, מוצעת שיטה חדשה לקידום מכירות, שאמורה לתת מענה זול, יעיל ומיידי לצורך הקיים של חברות מסחריות
לפרטים
31.7.2008
דיילות 'ביזנס קלאס' מחלקות לכם סיגריות 'דווידוף' בסוף השבוע

שש דוגמניות קד"מ מצודדות של חברת ביזנס קלאס, יפשטו הערב ובמהלך סוף השבוע הקרוב על מקומות הבילוי ברחבי גוש דן, במסגרת פרוייקט קד"מ למותג הסיגריות DAVIDOFF.
לפרטים